Nakon šest mjeseci dobrih igara u juniorskom timu Kozare, Srđan Mišić prekomandovan je je u seniorski tim!

Mišić je u Gradišku stigao iz banjalučkog Borca gdje je prošao kompletnu omladinsku školu “crveno-plavog” tima, i s obzirom da je riječ o igraču koji je rođen 2007. godine, pred njim je svakako dobra karijera, a Kozara je dobila pouzdanog bonus igrača do 21 godine, u kojima svakako ne oskudjeva.

Naime, povratkom Igora Jankovića, odlučeno je da se ekipa dodatno podmladi, i da se akcenat postavi na vlastitu omladinsku školu, koja je bila prepoznatljiva u širem regionu. A tada ni rezultat ne bi trebao da trpi, u bliskoj budućnosti….