Fudbaleri Borca iz Beča, kako je i najavljeno odradili su mini pripreme u matici Republike Srpske.
Na pomoćnom stadionu Gradskog stadiona Banjaluka odigran je meč protiv domaćina OFK Banjaluka.
Prvotimci Subića odlično su odigrali utakmicu u prvom poluvremenu Borac je došao do prednosti golom Bojana Šakotić 0:1 sa istim rezultatom otišlo se na poluvrijeme.

U drugom poluvremenu domaćin je došao do izjednačenja, nešto poslIJe prvog gola OFK dolazi i do prednosti od 2:1. Ipak završnica utakmice pripala je “crveno-plavim” Bečlijama u poslednjih pet minuta Cvijetin Smiljić postiže gol za izjednačenje, a minut kasnije Mladen Božilović golom postavlja konačnih 2:3.
Za Borac Viena nastupili su: Čutura, Tatić, Vlajić, Božić, Karan, Tešić, Mitrović, Šakotić, Božilović, Penić, Smiljić, Đurić, Lazičić, Galić, Šućur.

Poslije utakmice usledilo je zajedničko druženje, treće poluvrijeme u Restoranu “Studenac”. Treći dan po povratku Borčevci su posjetili Hram Hrista Spasitelja u Banjaluci kao i Spomenik 12 Beba koje su tokom rata 1992. bile uskraćene kiseonikom od međunarodne zajednice koji je trebao da stigne iz Beograda u porodilište Banjaluku.