U okviru 11. kola m:tel Premijer lige BiH Radnik je savladao Borac (1:0) i tako došao do10-og boda u sezona!

Obje ekipe su igrale bez najboljih igrača, Radnik bez četvoric, a Borac bez napadača. Utakmica je bila tvrda, start je bio vrlo oprezan sa obje strane. Gosti su od početka imali kontrolu nad loptom, ali nije bilo nekih izglednih prilika sve do 32. minuta, kada je Zakarić dobro uposlio Markovića koji je pogodio prečku. U nastavku Borac kreće ofanzivnije ulazkom u igru Crnova i Kajkuta. U 56. prilika za Radnik, a Popara sa distance šutira kraj gola.

U 64. minutu Radnik vodi golom novajlije Vušurovića, a gol je bio spektakularan. Poslije toga Jagodić poseže za izmijenama, ali nije ništa postigao,  jer je Radnik bio odličan u defanzivi i uspio je da sačuva ovaj rezultat.

Radnik – Borac 1:0 (0:0)

Strijelac: 1:0 Vušurović (64). Stadion: Gradski, igrano bez gledalaca. Sudija: Irfan Peljto (Sarajevo). Pomoćnici: Radislav Kačavenda (Banjaluka) i Aleksandar Smiljanić (Laktaši). Delegat: Miloš Brkić (Laktaši). Kontrolor: Dragan Prtvar (Istočno Sarajevo). Žuti kartoni: Koroksić, Mekić (Radnik), Dujaković (Borac).

Radnik: Kozić, Novaković, Vušurović (od 88. Zukić), Sušić, Mekić (od 90. Motika), Gogić, Šarić (od 79. Lazić), Huseinbašić (od 79. Vasić), Popara, Koraksić (od 88. Nikić), Janjić.

Borac: Pavlović, Jovanović, Milojević, Dujaković (od 88. Borovčanin), Vojinović (od 70 Georgijev), Zakarić, Kalesić (od 46. Crnov), Marković (od 46. Kajkut), Brtan, Ćosić (od 80. Subić), Ziljkić.