Trebao je biti derbi, ali ostalo je samo na papiru! Duel 11. kola Područne fudbalske lige Prijedor između Bereka 1975 i Rasavaca završen je ubjedljivim trijumfom domaćina (6:0)! Iako rezultat pokazuje drugačije, nije baš sve tako glatko bilo na terenu, jer Berek je do vodstva došao tek u 42. minutu! Prije toga domaćin je u jednom trenutku imao i igrača manje, jer je isključen Nebojša Šodić, ali nakon desetak minuta snage su ponovo izjednačene, jer je i fudbaler Rasavaca otišao na hlađenje prije vremena. A u nastavku meča totalni raspad gostiju i još pet lopti u mreži Rasavaca, a blistao je trostruki strijelac Nemanja Babić.

Na ruku im je išao i rezultat iz Donjih Orlovaca, gdje su Kozara i Brzi odigrali bez pobjednika, ali i bez golova (0:0), pa je prednost Bereka sada punih pet bodova u odnosu na Kozaru.

U Knežici zanimljiiv duel Knežopoljca i Gomjenice, koji je završen podjelom bodova (2:2). Gosti su poveli jako rano, da bi na kraju u samom finišu preko Milutinovića spašavali remi.

Mrakovica je minimalcem savladala Ravan, dok je Ljubija lako izašla na kraj sa Podgrmečom (4:1), a prvo ime susreta bio je Brdar sa tri pogotka.