U jednom od derbija 17. kola šampionata Srpske u Modriči na stadionu “Dr Milan Jelić” Alfa je uspjela zaustaviti lidera Krupu, odigravši 2:2!

Imali su gosti sve u svojim nogama, dva puta vodili, ali na kraju uporni domaćini došli su do velikog boda.

Već u trećem minutu Mrzić pogađa nakon sjajne akcije mrežu Ćuruvije za 0:1. Ipak na početku drugog poluvremna šok za goste! Šoškić je dobro ispratio jednu akciju i na semaforu je stajalo 1:1.

Ipak to nije omelo fudbalere iz kanjona “Tijesno”, koji preko Krnete, koji preko Krnete nakon idealnog centaršuta ponovo vode (1:2).

I tada su gosti dominirali terenom, nisu iskoristili nekoliko dobrih prilika, i kao po običaju kazna je stigla u vidu pogotka Mišića u samom finišu meča za 2:2. Poslije neije bilo snage, ali ni vremena da po treći put preokrenu vodu na svoj mlin gosti iz Krupe.

Ovim neriješenim rezultatom Krupa je i dalje lider, ima 40 bodova, jedan više od Slobode, dok je Alfa Modriča

ALFA MODRIČA – KRUPA 2:2 (0:1)

Strijelci: 0:1 Mrzić (3), 1:1 Šoškić (47), 1:2 Krneta (55), 2:2 Mišić (84) Stadion: “Dr Milan Jelić. Gledalaca: 100. Sudija: Slaviša Mazić (Vlasenica). Pomoćnici: Radmilo Vuković i Njegoslav Bošković (oba iz Bijeljine). Delegat: Nemanja Kulina (Istočno Sarajevo). Kontrolor: Goran Muharemović (Istočno Sarajevo). Žuti kartoni: Stojanović, Šoškić (Alfa Modriča).

Alfa Modriča: Ćuruvija, Mišić, Radić, Ivetić, Mirza Hasičić (od 58. Cvijanović), Stojanović, Šoškić, Božić (od 64. Radulović), Ninković, Hara (od 81. Miralem Hasičić), Guskić.

Krupa: Milošević, Bubić, Banović, Blažević, Rudan, Hadžić, Vukčević (od 46. Đekić), N. Babić, Mitrović, Mrzić, Rosić (od 46. Krneta).