Alfa Modriča je ostvarila važnu pobjedu u borbi za opstanak, savladavši Romaniju sa Pala sa 2:0. Pitanje pobjednika riješeno je za samo 5 minuta, od 16. do 21. minuta.

Najprije je mrežu golmana Miloševića zatresao Prljeta, da bi pet minuta u strijelce se upisao Spaić, što će se ispostaviti kao konačan rezultat.

Modriča je i dalje na pretposljednjem 17. mjestu sa 19, dok je Romanija na poziciji više sa 24 boda.

ALFA MODRIČA – ROMANIJA 2:0 (2:0)

Strijelci: 1:0 Prljeta (16), 2:0 Spaić (21).

Stadion: “Dr Milan Jelić” u Modriči, gledalaca: 200, sudija: Nemanja Aleksić (Banja Luka), pomoćnici: Bojan Rakić i Radmilo Vuković (oba Bijeljina), delegat: Saša Adamović (K. Dubica). Žuti kartoni: Prljeta, Šoškić, Sedlar, Karić, Hasegava (Alfa Modriča), Bogučanin, Rizvanović, Vuković, Radović, Kosorić (Romanija).

Alfa Modriča: Krnetić, Pljevaljčić, Jolović, Kušljić, Spaić (od 74. Numanović), Sedlar, Šoškić (od 89. Gerić), Prljeta (od 84. Limić), Trifković (od 89. Marić), Hasegava, Karić. Trener: Joco Stokić.

Romanija: Milošević, Rizvanović, Kosorić, Pekić, Babić (od 46. Bogučanin), Simanić (od 76. Mace), Radosavljević (od 46. Vuković), Cicović, Virekoh (od 76. Radović), Hodžić, Ojeda. Trener: Njegoš Baričanin.