U prvoj utakmici baraža za prvaka Područne lige Modriča – Šamac, fudbaleri Eadrijatika pobijedili su domaćina Skugrić 1964 sa 6:3 i tako stekli veliku prednost pred revanš, koji je na rasporedu u nedjelju.
Nakon rezultatske klackalice, gosti su puno bolji odigrali finiš utakmice i stigli do vrijedne pobjede.
Pobjednik iz baraža igraće naredne sezone u Regionalne lige RS, grupa “centar”.
SKUGRIĆ 1964 – EADRIJATIK 3:6 (1:2)
Strijelci: 1:0 Pejić (8), 1:1 Mitrović (34), 1:2 Periz (41), 2:2 Savić (58), 3:2 Stipić (68), 3:3 Vujić (76), 3:4 Šakota (85), 3:5 Ilić (89), 3:6 Šakota (90+2).
Stadion: FK “Skugrić 1964” u Mišićima, gledalaca: 100. Sudija: Goran Pavić, pomoćnici: Nikola Ješanović i Aleksandar Mionić (svi iz Modriče). Žuti kartoni: Božić, Stipić (Skugrić 1964), Marjanović (Eadrijatik), crveni kartoni: Đorđe Savić (Skugrić 1964, 83), Simo Tomić (Skugrić 1964, 90).
SKUGRIĆ 1964: Stjepanović (od 45. Stipić), Stanković, Mićić, Tomić, Pajić, Stanojević, Jović (od 31. Matić), Savić, Lazić, Božić, Galešić.
EADRIJATIK: Kertić (od 46. Marjanović), I. Kuzmanović (od 82. D. Kuzmanović), Šakota, Šikuljak, Stjepanović (od 55. Halilović), Periz, Danilović, Mitrović (od 82. Dervišević), Ilić, Lazić (od 55. Vujić), Stanković.

Nema komentara