Fudbaleri OFK “Janja 2009” uspjeli su da postignu prvi pogodak u ovoj sezoni i to nakon 751. minuta odnosno poslije više od 12 časova “sušnog” perioda.

Desilo se to u posljednjem kolu regionalnog “istoka”, protiv Tabanaca, kada je gol pogodio Zekerijah Muratović u 31. minutu utakmice. Ovaj gol nije puno pomogao, jer je poraz bio ubjedljiv 1:7.

Zanimljivo je da OFK “Janja 2009”, drugi put u ovoj sezoni, uspjela da startuje sa svih 11 fudbalera u protokolu, ali i dalje su ubjedljivo posljednji sa devet ubjedljivih poraza, uz gol razliku 1:74.

Naš portal je pisao nekoliko puta o ovom klubu, odnosno o organima PFS Bijeljina, koji nisu isključili klub, koji nije odigrao dvije utakmice kršeći tako Pravilnik o fudbalskim takmičenjima FSRS. U međuvremenu, klub je kažnjen oduzimanjem 9 bodova.

Kad je PFS Bijeljina u pitanju, sve je moguće.