U okviru 2. kola “Lige za prvaka”,  u Janji je odigran komšijski i semberski derbi. Pobijeda je pripala gostima iz Etno Sela Stanišići, ekipi Zvijezde 09, mora se reći sasvim zasluženo. Domaćin je poveo već u 7. minutu, ali su gosti izjednačili u 15 minutu. Poslije toga Zvijezda 09 je imala  vođstvo od 3:1 na poluvremenu i uspijela ja da ga sačuva, stim što je  Podrinje smanjilo rezultat na 3:2, a Danilović je u 77. minutu postavio konačan rezultat. Pobijeda znači mnogo, jer je Drina iz Zvornika uzela 2 boda Rudaru u Prijedoru pa sad je razlika između ovih ekipa plus 4 boda u korist Zvijezde što je svakako značajna prednost. Međutim ima još dosta da se igra, pa u Zvijezdi 09 kažu treba biti oprezan za svaki naredni susret.

PODRINJE -ZVIJEZDA 09 2:4 (1:3)

Strijelci: 1:0  Lazić  (7), 1:1 Stanić (15), 1:2  Guzijan (22), 1:3  Huseinbašić (33), 2:3 Došlo (54), 2:4  Danilović (77). Stadion: FK Podrinje. Gledalaca: 300. Sudija:  Aleksandar Njegomirović (Prnjavor). Pomoćnici: Nemanja Vukadin (Istočno Sarajevo) i Davor Vukašinović (Rogatica). Delegat: Radenko Borić (Milići). Kontrolor: Brane Jekić (Doboj).  Žuti kartoni: Jusufović, Šokić, Vujić, Pavić (Podrinje).
Podrinje: Đurić, Berbić, Jusufović, Redžić (od 80. M. Hadžić), Šokić (od 48. A. Hadžić), Vujić, Pavić (od 56.  Došlo), Arnautović, Božić, Lazić, Karjašević.
Zvijezda 09: Erić, Babić, Guzijan, Arnautović (od 46. Rakić), Mahmutović (od 79. Samardžić), Krajišnik, Stanić, Huseinbašić (od 46. Filipović), Danilović, Makarić.