Fudbaleri Zvijezde 09 iz Etno sela Stanišići, po prvi put, osvojili su Kup “Dr Milan Jelić”. Oni su u finalu savladali dobojsku Slogu sa 7:6, nakon izvođenja penala. U regularnom toku, utakmica je završena neriješeno 1:1.

Golom Vadzea, u 25. minutu, poveli su fudbaleri Zvijezde 09, ali su Dobojlije uspjele da izjednače u 37. minutu, preko Mrkaića. U drugom dijelu, mreže su mirovale, pa je pobjednik odlučen u penal lutriji.

SLOGA – ZVIJEZDA 09 1:1 (1:1), penalima: 6:7

Strijelci: 0:1 Vadze (25), 1:1 Mrkaić (37)

Stadion: “Gradski” u Banja Luci, gledalaca: 1.000. Sudija: Nemanja Aleksić (Banja Luka), pomoćnici: Božidar Rustić (Gradiška) i Nebojša Čiča (Prijedor), delegat: Ilija Smiljanić (Nova Topola). Žuti kartoni: MIlanović, Kvesić, Batar (Sloga), Đurić, Saliman (Zvijezda 09).

SLOGA: Šćekić, Nikolić, Redžić, Popara (od 82. Perković), Batar (od 82. Brnović), Mrzić (od 46. Veselinović), Dujaković, Milanović, Kvesić, Mrkaić, Varga. Trener: Vlado Jagodić.

ZVIJEZDA 09: Damjanović, Janković (od 56. Malić), Đurić, Tomanović, Šipovac (od 62. Ivančić), Dujković, Vadze, Karaklajić, Saliman (od 90. Matić), Ponjević, Šapić. Trener: Bojan Trkulja.