Fudbaleri Željezničar Sport team savladali su Kozaru iz Gradiške u svojoj trećoj kontrolnoj utakmici ove zime (2:0). Nakon prvih 45 minuta rezultat je glasio 2:0, a oba pogotka postigao je brzonogi Nikola Šuput u 13. i 26. minutu.

Trenerski tandem Majkić – Šatara u ovom meču na “Predgrađu” izveo je sledeći sastav: Tamindžija, Đogić, Sladojević, Kalabić, A. Popović, Ivić, Blanuša, Kerezović, Kralj, Peart, Šuput. Još su igrali: Još su igrali Stupar, S. Popović, Jević, Gajić, Jagodić, Savatić, Mitrović, Golić, Pilipović, Sukara i Bajić.

S druge strane Alen Nedimović i njegov pomoćnik Srećko Gajić na teren su poslali ovaj sastav: Modić, Babić, Pepić, Pljevaljčić, Blagojević, Popić, Rudan, Ilić, Komlenić, Beuk, Glišić, Još su igrali: Jandrić, P. Glišić, Dakić, Stojnić, Pejić, Kuzmanović, Plijego.

Utakmicu je vodila sudijska trojka iz Banjaluke predvođena Vanjom Ajderom, a pomagali su mu Dujaković i Gračanin.

Željo je u prva dva kontrolna susreta upisao pobjedu i poraz, savladana je ljubljanska Svoboda (1:0), a poraženi su u Zenici od Čelika (1:2).