Malo ko je očekivao da na “Predgrađu” neće biti pogodaka, u duelu između Željezničar Sport team i Rudar Prijedora (0:0). Gosti su došli u Banjaluku po cijeli plijen, ali tako nisu mislili mladići s “Predgrađa”….

U prvih 45 minuta igralo se uglavnom između dva šesnaesterca, a ekipe se najviše prijetile iz prekida.

Odličnu priliku imao je Rudar Prijedor u 18. minutu, ali Jakupović iskosa sa desne strane šutira pored stative.

U 36. minutu Danilo Teodorović se izborio za poziciju, ali njegov udarac završava u naručju Topolovića. U finišu prvog dijela igre Željo ostaje sa igračem manje, jer je u visini šesnaesterca rukom igrao Kršić, a kako je već imao javnu opomenu, morao je pod tuš.

U 47. minutu Rastoka je bio u velikoj prilici, ali Nikola Ćetković sjajno zaustavlja taj udarac.

Igrao se 78. minut kada je po viđenju arbitra Drinića Čolić igrao rukom, i to je bio kazneni udarac za goste. Silni protesti domaćina, isključenje trenera Ćurguza nisu urodili plodom, međutim, sjajni Nikola Ćetković zaustavlja udarav Burazora, i bod kao kuća ostaje na “Predgrađu!

ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM – RUDAR PRIJEDOR (0:0)

Strijelci:. Stadion: “Predgrađe”, igrano bez prisustva publike. Sudija: Velimir Drinić (Modriča). Pomoćnici: Božidar Rustić (Gradiška) i Bojan Rakić (Bijeljina). Delegat: Saša Grekulović (Brčko). Kontrolor: Dario Tepavčević (Laktaši). Žuti kartoni: Kuprešak, Kalabić (Željezničar Sport team), Pekija (Rudar Prijedor). Crveni karton: Kršić (Željezničar Sport team) u 44. minutu, Zoran Ćurguz (Željezničar Sport team).

Željezničar Sport team: Ćetković, Čolić, Kuprešak, Sladojević, Šaula, Marjanović (od 65. Đogić), Dadić (od 46. Baštić), Kalabić, Kršić, Teodorović (od 90. Blanuša), Petrović (od 85. Ružičić).

Rudar Prijedor: Topolović, Sajak (od 65. Bilbija), Pekija, Gavranović, Burazor, Jaćimović (od 55. Marmat), Milićević (od 55. Matović), Stjepanović (od 65. Marić), Zekanović, Ivetić, Jakupović (od 40. Rastoka).