Fudbaleri Kladara su na gostovanju u Kneževu upisali trijumf, pošto su u okviru 21. kola Regionalne lige bili bolji od Progresa (2:4).

Već u 9. minutu gosti dolaze do vodstva! Stefan Gajić je poslao loptu u prazan prostor gdje se našao Nemanja Jalić koji bio nesebičan i uposlio Aleksandara Vučića koji je poslao loptu u mrežu za  0:1. Progres je došao do izjednačenja četiri minuta kasnije, Miljan Budić šutirao je sa nekih 20 metara po zemlji, golman Kladara Kresović je intervenisao, lopta se odbija prema Nikoli Đukariću koji pogađa za 1:1.

U 58. minutu Kladari ponovo vode. Nemanja Jalić je fantastično izveo slobodan udarac i pogodio donji desni ugao za 1:2. Da su Kladari kvalitetna ekipa vidjelo se u 70. minutu, Nemanja Jalić uputio je centaršut sa desne strane prema Stefanu Gajiću, koji je skočio na petercu i glavom zakucao loptu u mrežu za 1:3. Najbolji igrač ovog meča Aleksandar Vučić iskoristio grešku domaćeg štopera i rutinski savladao Markovića za 1: 4 u 75. minutu. Igrao se 89. minut kada je Progres došao do svog drugog gola. Miljan Budić pronašao je Bunića koji pogađa i postavlja konačni rezultat meča 2:4.

PROGRES – KLADARI 2:4  (1:1)

Strijelci: 0:1 Vučić (7), 1:1 Đukarić (11), 1:2 Jalić (58), 1:3 Gajić (70), 1:4 Vučić (75), 2:4 Bunić (89). Stadion: FK Progres. Gledalaca: 50.  Sudija: Miloš Kovačević. Pomoćnici: Miran Kolar i Aleksandar Karanović (svi iz Prijedora). Delegat: Saša Adamović (Kozarska Dubica). Žuti kartoni: Filipović, M. Budić (Progres).

Progres: M. Marković, O. Marković, Dukić, Bojić (od 60. Vukman), Vuković , M. Budić, Đukarić, Marjanović, Vujančević (od 46. Milanović), Aleksić, Filipović (od 46. Bunić).

Kladari: Kresović, Savić, Došlov, R. Zelenac, D. Nježić, B. Nježić (od 66. Vulin), Janković (od 82. Miletić), Vučić, Jalić, G. Zelenac, Gajić (od 78. Jurišić).