Fudbaleri Krajine nastavljaju pobjedonosnu seriju u Područnoj ligi Banjaluka! Nakon ubjedljivog trijumfa nad OFK Banjalukom (6:0), savladali su i gradskog rivala iz drugoligaških dana, sastav Vrbasa (4:0), kojem je za razliku od tima iz “Rosulja” ovo drugi uzastopni proljećni poraz.

Jalić je u 24. minutu nagovijestio trijumf domaćina, a to je isti igrač potvrdio u 50. minutu. U strijelce su se upisali još Šervel i Ognjen Jakovljević, za siguran trijumf Krajine koja čvrsto drži vrh bundesligaškog karavana.

KRAJINA – VRBAS 4:0 (1:0)

Strijelci: 1:0 Jalić (24), 2:0 Jalić (50), 3:0 Šervel (59), 4:0 O. Jakovljević (81). Stadion: pomoćni teren Gradskog. Gledalaca: 50. Sudija: Nemanja Šestić. Pomoćnici: Dejan Stjepanović i Aleksandar Plavšić. Delegat: Borislav Šarić. Žuti kartoni: Ivić (Krajina), Petković, Trubajić (Vrbas).

Krajina: Krčić, Milanović (d 46. S. Jakovljević), O. Jakovljević, Savanović (od Tadić), Ivić, Pejaković, Marjanović, Šervel, Latinović, Jalić (od 66. Palačković), Bobar.

Vrbas: Čejić, Vučić, Matić (od 46. Plavšić), Udovčić, Sladojević, Zrnić (od 67. S. Vuković), Ivetić, Milašinović (od 46. D. Vuković), Sebai, Petković, Trubajić.