Ekipa Ilićka 01 ostvarilaje i drugu pobjedu, ovog puta protiv dobre ekipe Drine HE iz Višegrada (3:2). Iako su gosti u drugom dijelu imali vođstvo od 2:0, domaćin je smogao snage i pobjedio poslije preokreta rezultatom 3:2.

Zanimljivo da je prvi dio igre završen bez pogodaka, i ništa nije naslućivalo goleadu u nastavku, li Drina je već poslije desetak minuta nastavka imala 0:2. Međutim, kako je došlo, tao je brzo i otišlo vodstvo, jer u narednh pola sata već je bio potpuni preokret na terenu, za pobjedu ekipe iz Brčkog.

Ilićka 01 – Drina HE 3:2 (0:0)

Strijelci: 0:1 Damjanović (50), 1:1 V. Radović (56), 1:2 Krsmanović (58), 2:2 Dupor (72), 3:2 Grubešić (84). Stadion: FK Ilićka, igrano bez gledalaca. Sudija: Predrag Kičić. Pomoćnici: Vasilije Milošević i Bojan Tijić (svi iz Bijeljine). Delegat: Cvijetin Maksimović (Srebrenica). Kontrolor: Milorad Jugović (Ugljevik). Žuti kartoni:  Krsmanović (Ilićka 01) ,Mitrašinović, Marković, Krsmanović, (Drina HE).

Ilićka 01: Gorančić, Bojić, Kablinović, Babunović (od 60. Krstić), Tripić, Pavlović, Anrunović, Arsić (od 83. Grubešić), Krsmanović, Arsenić (od 19. Nikolić), Dupor.

Drina HE:  Bojanović, Mitrašinović, Pljevaljčić, R. Radović, Damjanović, Marković, Okuka (od 78. Spasojević), Stanojčić, Krsmanović, V. Radović, Šimšić.