Nevjerovatna utakmica u Višegradu!

Drina HE – Guber na kraju 4:4! Kurzioitet jeste svakako da su gosti iz Srebrenice četiri puta vodili, a domaćin svaki put stigao i na kraju su podijelili plijen. Takođe, u prvom poluvremenu viđen je samo jedan pogodak, dok je preostalih sedam palo u nastavku meča!

Poslije 17 odigranih utakmica na drugoligaškom Istoku Guber je na četvrtoj poziciji sa 29 bodova, dok je Drina HE dvije pozicije slabije plasirana, i ima 25 bodova.

Duel je imao i humanitarni karakter, jer sav prikljupen novac išao je za liječenje mladog Miloša Božovića.

DRINA HE – GUBER 4:4 (0:1)

Strijelci: 0:1 Kuljanin (17), 1:1 Marković (48), 1:2 Smajlović (55, penal), 2:2 Marković (65), 2:3 Maksimović (67), 3:3 Simić (72), 3:4 Maksimović (86), 4:4 Gračanin (86). Stadion: FK Drina HE. Gledalaca: 100. Sudija: Predrag Kićić. Pomoćnici: Vasilije Milošević i Bojan Tojić (svi iz Bijeljine). Delegat: Radivoje Ristanović (Zvornik). Kontrolor: Draženko Vukojičić (Sokolac). Žuti kartoni: Simić, Pljevaljčić (Drina HE), Jašarević, Avramović, Ćirković.

Drina HE: Andrić, Ždralo, Sarić, Pljevaljčić (od 84. Blagojević), Stanojčić (od 46. Simić), Damjanović, Marković, Sekulić, Lozo, Krsmanović, Gračanin.

Guber: Bodiroga, Avramović, Ćirković, Petrović, Kuljanin, Maksimović, Smajlović, Jašarević, Kosanić, Čirak (od 89. Mitrović), Grujičić.