Fudbaleri Šnjegotine došli su do  32. boda u Područnoj ligi Banjaluka, pošto su na svom terenu savladali Rekreativo sa 4:1. Pobjeda domaćina nije dolazila niti jednog trenutka u pitanje, iako su gosti ranim pogotkom Rađena došli do rezultatske prednosti.

Vrlo brzo je domaća ekipa, prvo preko Stefana Vujičića došla do izjednačenja……..

….da, bi sa dva pogotka Toni Danilović već do poluvremena postavio stvari na svoje mjesto …..

U nastavku meča mrežu Gavrića još je pogodio Nemanja Vujičić za konačnih Šnjegotina – Rekreativo 4:1. Bundesligaš iz Šnjegotine ovim trijumfom i dalje je treći sa 32 boda.

Ovaj duel pored onog takmičarskog karaktera i igre za bodove imao je u sebi i duh prijateljstva između dvije ekipe, a sve je završeno trećim poluvremenom u kojem se služio čuveni vojnički pasulj.

ŠNJEGOTINA – REKREATIVO 4:1 (3:1)

Strijelci: 0:1 Rađen (7), 1:1 S. Vujičić (17), 2:1 Danilović (25), 3:1 Danilović (29), 4:1 N. Vujičić (78). Stadion: FK Šnjegotina. Gledalaca: 100. Sudija: Nikola Pećanac. Pomoćnici: Nikola Stanivuković i Rajko Todorović. Delegat: Bojan Kalamanda. Žuti kartoni: Prodanović (Šnjegotina), Radaković (Rekreativo).

Šnjegotina: Pavlović, Pejanić (od 73. Prodanović), Matijašević, Dubravac, Danilović, N. Vujičić, S. Vujičić (od 81. Jovičić), Radujković, M. Vujičić, Duajković (od 57. Letić), Tepić.

Rekreativo: Gavrić, Petrović, Đerić, G. Arbutina, Rađen (od 65. Vukoja), Mitrović, Jokić, Vranješ (od 83. Jeličić), Radaković, Z. Arbutina, Ponjavušić.