Navikli smo nekako da utakmice u kojima igra Šnjegotina budu začinjene velikim brojem pogodaka, a tako je bilo i ovaj put. U odgođenom meču 9. kola popularne “Bundeslige” Šnjegotina je savladala OFK Spartak 5:2.

Već u 4. minutu Vindžanović je najavio epilog ovog meča, a do kraja poluvremena Vujičić je uduplao prednost Šnjegotine. U nastavku efikasno, a u rasponu od samo šest minuta vidjeli smo četiri pogotka, po dva na obje strane.

Još jdan gol na kraju za Babića, njegov drugi za konačnih 5:2.

Šnjegotina je ovim trijumfom došla do pete pozicije sa 16 bodova, dok je OFK Spartak tri pozicije slabije plasiran sa 13 bodova.

ŠNJEGOTINA – OFK SPARTAK 2013 5:2 (2:0)

Strijelci: 1:0 Vindžanović (4), 2:0 Vujičić (26), 2:1 Popović (66, autogol), 3:1 Vujičić (67), 4:1 Babić (70), 4:2 Malić (72), 5:2 Babić (83). Stadion: FK Šnjegotina. Gledalaca: 50. Sudija: Dragan Žarić (Kotor Varoš). Pomoćnici: Dejan Smiljić i Dejan Stjepanović (oba iz Banjaluke). Delegat: Živko Nikolić (Šnjegotina). Žuti kartoni: Dubravac, Letić (Šnjegotina), Danojević, Malbašić (OFK Spartak).

Šnjegotina: Pejanović, Pejanić, Babić (od 84. Borjanić), Dubravac, Letić, Vujičić, Popović, Gojković (od 46. Tepić), Maletić, Janković (od 79. Ivanković), Vindžanović (od 84. Kičić).

OFK Spartak 2013: Šmanja, Savić, Vasilić (od 60. Malbašić), Damjanić, Ljubojević (od 60. Gačić), Vrebac (od 73. Miljić), Ćosović, Malešević, Danojević (od 25. Grublješić), Malić (od 73. Makivić), Sukara.