Fudbaleri Krupe nastavili su teror u eliti Srpske!

U meču 27. kola savladali su Sutjesku (3:0) i tako vratili za “slatki poraz” u Foči od prije tri dana u revanš meču Kupa Republike Srpske, kada su izabranici trenera Vladimira Ilića teren stadiona pokraj Ćehotine napustili radosni i sa porazom (1:2).

Ovim trijumfom ostala je bodovna razlika nad pratiocima ista, dakle plus pet u korist Krupe.

Publiku na noge digao je Mrzić prelijepim pogotkom u 15. minutu, kada je sa vrha 16-erca pogodio mrežu nemoćnog Pajevića. Prednost je udvostručio Nikodinović u 24. minutu, što je bio i rezultat prvog dijela igre.

U nastavku meča još jedna majstorija Mrzića u 57. minutu za konačan rezultat, Krupa – Sutjeska 3:0.

KRUPA – SUTJESKA 3:0 (2:0)

Strijelci: 1:0 Mrzić (15), 2:0 Nikodinović (24), 3:0 Mrzić (57). Stadion: FK Krupa. Gledalaca: 150. Sudija: Marko Maksimović. Pomoćnici: Bojan Maksimović (oba iz Modriče) i Aleksandar Kapur (Brčko). Delegat: Radenko Borić (Milići). Kontrolor: Duško Pekija (Prijedor). Žuti kartoni: Raković (Krupa).

Krupa: Milošević, Tvrdišić, Blažević (od 59. Krneta), Rudan (od 75. L. Babić), Đekić (od 75. Ljubičić), Vukčević, N. Babić, Mitrović, Mrzić (od 59. Hadžić), Nikodinović, Raković (od 40. Banović).

Sutjeska: Pajević, Zečević, Rašević, Radović, N. Mojović, Milutinović, Mihajlović, Ateljević, Pljevaljčić, Danilović, O. Mojović (od 46. Obrenović).