“Bundesligaš” iz Drvara ušao je u seriju pobjeda!

Kod kuće su lako izašli na kraj sa novajlijom Piskavicom (6:1), i tako poslije pet kola imaju 10 bodova, samo dva manje od lidera Rekreativa i Krupe.

Goleadu u Drvaru otvorio je Marjanović u trećem minutu, a sjajnim pogotkom iz slobodnog udarca nastavio Bjeljac u 21. minutu.

Do poluvremena su još pogodili Rujević i Đuaknović za sigurno vodstvo Borca od 4:0.

U nastavku meča nešto bolje izdanje gostiju, koji dolaze preko Blagojevića do počasnog pogotka, ali domaćin do kraja preko Pećanca i opet Đukanovića dolazi do ubjedljivog trijumfa.

Na golu drvarčana i dalje stoji “čuveni” Duško Radun, čovjek koji iako zagazio duboko u petu deceniju, malo igra, ponekad i brani, uvijek uz svoj Borac…..

BORAC ID – PISKAVICA 6:1 (4:0)

Strijelci: 1:0 Marjanović (3), 2:0 Bjeljac (21), 3:0 Rujević (35), 4:0 Đukanović (42), 4:1 Blagojević (61), 5:1 Pećanac (74), 6:1 Đukanović (90). Stadion: SCR “Radomir Kovačević”. Gledalaca: 50. Sudija: Srđan Landup (Banjaluka). Pomoćnici: Dejan Kičić (Čelinac) i Radomir Petković (Banjaluka). Delegat: Dario Dolenčuk (Banjaluka). Žuti kartoni: Mihajlović, Ručević, Miočević (Borac), Kasalović (Piskavica).

Borac (ID): Radun (od 46. Pilipović), Špiranović (od 56. Miočević), Đukanović, Bjeljac, Rujević, V. Savić, Mihajlović (od 56. Stojanović), Bajić (od 56. Jeremić), Damjanović, J. Savić, Marjanović (od 46. Pećanac).

Piskavica: Granula, Kasalović, Malinić, Višić, Blagojević, Jakovljević, Keserović (od 46. Bukša), Ratković, Mitrović, Malinović, Čajić.