Fudbaleri bajinačke Mladosti, savladali su na svom terenu lidera na tabeli ekipu 13 Skojevki iz Grbavaca rezultatom 3:1, u okviru 23. kola Područne lige Gradiška.
Pred velikim brojem domaćih navijača, domaći fudbaleri su nadigrali goste u svim segmentima igre i zasluženo pobijedili.
Prvu šansu na utakmici imali su gosti u 11. minuti, kada Bojan Radić nije iskoristio grešku Miloša Radakovića,  izašao je jedan na jedan sa golmanom, ali je Dobrijević odbranio njegov udarac. U 20. minutu Nemanja Čikić je uputio udarac sa distance, a lopta otišla pored gola. U 27. minutu Mihajlo Maletić je odlično prošao po desnoj strani, odigrao povratnu loptu prema Jovanu Lukajiću, čiji udarac je otišao pored gola.
U 38. minutu Dragan Zelenac je pokušao lukavo udarcem iz daljine, ali lopta odlazi malo iznad prečke gostujućeg gola. U 42. minutu Srđan Zeljković je digao domaću publiku na noge! Zeljković je nakon asistencije Maletića lijepim udarcem po zemlji sa oko 10-tak metara iskosa s desne strane matirao golmana Miloša Kresovića za 1:0. Mogao je do drugog pogotka Zeljković u 44. minutu, ali njegov je udarac prošao  tik uz lijevu stativu. Jovan Lukajić je u 46. minuti, odlično šutirao sa ivice kaznenog prostora, ali je prečka bila saveznik gostiju.
Akciju za udžbenike u 59. minutu prikazali su bajinčani, Jovan Lukajić je fantastično poslao loptu u prazan prostor, prihvatio je Srđan Zeljković koji je šutirao sa oko 15 metara iskosa, golman Miloš Kresović ju je kratko odbio , a na pravom mjestu se našao Igor Nježić koji je poslao loptu u mreži za 2:0.U 62. minutu Jovan Lukajić je prošao po lijevoj strani i prizemnim centaršutom pronašao na drugoj stativi usamljenog Mihajla Maletića koji je sa lakoćom poslao loptu u mrežu za 3:0. Domaći su u 75. minutu ostali bez Srđana Zeljkovića koji je zbog prigovora dobio drugi žuti karton. Konačni rezultat postavio je Mihajlo Mijatović u 80. minutu kada se lijepo oslobodio svojih čuvara i matirao golmana Bojana Dobrijevića.
Na kraju treba pohvaliti i odlično suđenje Miloša Gigovića sa svojim pomoćnicima koji je autorativno vodio ovaj derbi cijelim tokom, a na kraju neizvjesnost oko šampiona “Kajzerice” je nastavljena i dalje…..
MLADOST (B) – 13 SKOJEVKI 3:1 (1:0)
Strijelci: 1:0 Zeljković (42), 2:0 Nježić (52), 3:0 Maletić (62), 3:1 Mijatović (81). Stadion: “Mala greda”. Gledalaca: 300. Sudija: Miloš Gigović. Pomoćnici: Aleksandar Smiljanić i Goran Dukić. Delegat: Dragan Gužvić. Žuti kartoni: Vučić, Mijatović, Boloban (13 Skojevki). Crveni karton: Srđan Zeljković (Mladost) u 75. minutu.
Mladost (B): Dobrijević, Savić, Zelenac, Kojadinović, Radaković, Lukić, Zeljković, Sember, Nježić, Lukajić (od 82 Jokanović), Maletić (od 88 Janković).
13 Skojevki: Kresović, Boloban, Miljanović (od 74. Šukalo), A. Vučić, Francuz, Radić, D. Vučić (od 85. S. Čikić), Bajić, N. Čikić (od 54. Mijatović, Lovrić.