Proleter iz Teslića neslavno je završio prvi dio sezone na drugoligaškom Zapadu, pošto je doživio brodolom u Trnu. Sloga je slavila sa 4:1, a sve je bilo riješeno već u prvih 15 minuta!

U drugom minutu Paripović je pogodio sa 20 metara. Kratko izvden slobodan udarac, a Paripović trese mrežu Trifunovića. Sedam minuta kasnije ponovo slobodan udarac, ali ovaj put Kukić pogađa malu mrežicu rašlji teslićana!

U 14. minutu siguran realizator najstrože kazne bio je prvi strijelac Sloge Predrag Travar, i mnogi su tada pomislili da je utakmica riješena, iako je scenario koji je viđen nudio nešto drugo!

Prvo je Lale pogodio iz velike udaljenosti u 30. minutu, da bi utakmicu u neizvjesne vode mogao vratiti Marković, ali prvi snajperista Proletera nije iskoristio jedanaesterac u 57. minutu.

Tačku na “I” svojim drugim pogotkom stavio je iskusni Kukić u 72. minutu.

SLOGA (T) – PROLETER 4:1 (3:1)

Strijelci: 1:0 Paripović (2), 2:0 Kukić (9), 3:0 P. Travar (14, penal), 3:1 Lale (30), 4:1 Kukić (72). Stadion: FK Sloga u Trnu. Gledalaca: 100. Sudija: Dario Vukojević (Doboj). Pomoćnici: Dario Maksimović i Milenko Mišić (oba iz Modriče). Delegat: Nikola Vezmar (Gradiška). Žuti kartoni: Damjanić, Paripović, Tepić (Sloga), Aleksić, Radoš (Proleter).

Sloga (T): Crnčević, Tepić, Savičić, Damjanić, Garača, G. Travar, Ivić, Grozdanić (od 58. Šipovac), Paripović (od 81. Radaković), P. Travar (od 80. Surtov), Kukić.

Proleter: Trifunović, Lale, Radoš, Simić (od 76. Josipović), Panić (od 81. Đekanović), Nikolić, Marković, Galamić, Stojanović, Kovaljesko, Aleksić (od 76. Blagojević).