Nakon 25. kola m:tel Prve lige RS, fudbaleri Rudar Prijedora zadržali su 6 bodova prednosti u odnosu na drugoplasirani Leotar. “Rudari” su golom Glišića u 72. minutu slavili su na gostovanju u Prnjavoru, dok je Leotar pobijedio Sutjesku sa 2:0, na svojim “Policama”.

U borbi za opstanak, Jedinstvo je porazom od Slobode sa 1:2, napravilo veliki korak ka ispadanju, dok Podrinje nije uspjelo da pobijedi Slogu i tako popravi svoje šanse.

Puno uzbuđenja viđeno je na utakmici u Zvorniku. Drina je vodila sa 2:0, da bi gosti iz Modriče uspjeli da preokrenu na 2:3. Ipak, domaća ekipa, u drugom poluvremena, pravi preokret za pobjedu od 4:3.

Borac je bio siguran protiv čete trenera Zorana Ćurguza, a mečevi u Gradišci i Derventi završeni su bez pobjednika.