Vodeći dvojac nastavlja trku za šampionskim lovorom!

Lauš je bez većih problema arhivirao Karanovac (4:1), uz dva pogotka Aleksandra Prtije.

LAUŠ NA POGON PRTIJE!

S druge strane u Kozincima Krajina je pružila žestok otpor, vodila na poluvremenu, ali na kraju Bratstvo je odnijelo pobjedu i tri boda (3:1), a dva puta mrežu tima z Banjaluke pogodio je Marko Koljanin.

U Donjem Vodičevu sedam pogodaka i trijumf Plamena! Junak susreta bio je Ljuban Antonić koji je het-trikom oborio na pleća Kozaru (5:2).

Goleada i u Ramićima, ali na kraju slavili su gosti, koji nose tri vrijedna boda za Grbavce (2:4).

Mladost igra odlično ovog proljeća, u Kotor Varošu palo je i Bratstvo iz Kozarca (1:0), a gol vrijedan tri boda i treće pozicije djelo je Savića.

Minimalac i u Donjim Podgradcima, pobjeda Sloge Dipo nad Budućnosti, a sve je riješio Kovljen već u 13 minutu.

Veliki bod u borbi za opstanak nosi Sloga iz Nove Topole. Iako je Lijevče u ovom meču bilo veliki favorit, nisu to opravdali na terenu, a zanimljivo da su oba pogotka postignuta već do devetog minuta, poslije toga mreže su mirovale.

Rezultati 15. kola:

Polet Krajišnik – 13 Skojevki 2:4 (Savanović ‘13 penal, Knežević ‘90 – Burazor ‘6, Ilić ‘16, ‘70, Jovanović ‘29)

Plamen – Kozara (DO) 5:2 (Antonić ‘3, ‘38 penal, ‘75, Kovačević ‘15, Stošljević ‘87 – Ostojić ‘12, Zolak ‘65)

Sloga Dipo – Budućnost 1:0 (Kovljen ‘13)

Bratstvo Kozinci – Krajina 3:1 (Koljanin ‘53, ‘84, Dakić ‘66 – Straživuk ‘19 autogol)

Lauš – Karanovac 4:1 (Prtija ‘13, ‘71, Vrućinić ‘28, Galić ‘87 – Budić ‘36)

Lijevče – Sloga Rakelići 1:1 (Despotović ‘5 – Damjanović ‘9)

Mladost (KV) – Bratstvo Kozarac 1:0 (Savić ‘60)