Sutjeska se vraća na pobjednički kolosjek!

Fočaci su u posljednjem meču 20. kola Prve lige Republike Srpske u susretu koji je odigran pod svjetlošću reflektora savladali Podrinje (2:1).

Ateljević je u 12. minutu donio prednost domaćinu, koja je trajala sve do 54. minuta, kada je Erić donio izjednačenje. Međutim, radost gostiju trajala je veoma kratko, samo dva minuta kasnije Radović donosi novu prednost Sutjesci, koja u konačnici znači i tri nova boda.

Sutjeska je peta sa 37 bodova, dok je Podrinje pretposljednje, 15. sa svega 11 bodova na svom kontu i očekuje ih grčevita borba za opstankom, s obzirom da iz društva prvoligaša najvjerovatnije u niži rang idu čak tri ekipe.

SUTJESKA – PODRINJE 2:1 (1:0)

Strijelci: 1:0 Ateljević (12), 1:1 Erić (54), 2:1 Radović (56). Stadion: “pokraj Ćehotine”. Gledalaca:. Sudija: Nikola Tešanović (Istočno Sarajevo). Pomoćnici: Davor Vukašinović (Rogatica) i Strahinja Vuković (Trebinje). Delegat: Velibor Bodiroga (Trebinje). Kontrolor: Dalibor Anđić (Omarska). Žuti kartoni: Arbinja, Pljevaljčić, Ateljević (Sutjeska), Alić (Podrinje).

Sutjeska: Pajević, Rašević (od 83. Zečević), Radović (od 90. Sekulić), N. Mojoić, Milutinović, Mihajlović, Ateljević, Pljevaljčić (od 72. Stajić), Danilović, Arbinja (od 72. Okuka), O. Mojović (od 72. Obrenović).

Podrinje: Gučmazov, Račanović, Bradarić, Bokić, Alić, Nasufović, Novak, Ristić, Perković, Erić, Blagojević.