Fudbaleri Željezničara ST savladali su goste iz Foče sa 3:1 i tako upisali osmi prvenstveni trijumf.

Već nakon šest minuta igre, domaći su imali prednost od 2:0, da bi gosti, preko Stanojevića, u 29. minutu, smanjili na 2:1. Konačan rezultat postavlja Peart u 58. minutu.

ŽELJEZNIČAR ST – SUTJESKA 3:1 (2:1)

Strijelci: 1:0 Peart (4), 2:0 Šuput (6), 2:1 Stanojević (29), 3:1 Peart (58).

Stadion: FK “Željezničar ST” u Banja Luci, gledalaca: 30, sudija: Nemanja Petrović, pomoćnici: Nebojša Čiča i Bojan Eremić (svi Prijedor), delegat: Milivoje Marković (Zvornik). Žuti kartoni: Ratković, Kerezović (Željezničar ST), Ristović (Sutjeska).

ŽELJEZNIČAR ST: Stupar, Jagodić, Blanuša, Đogić, Kerezović, Ivić, Šuput, Peart (od 61. Ratković), Kalabić, Jević, Skenderović (od 74. Gajić).

SUTJESKA: Pajević, Stanić (od 85. Batinić), Ivanović, Jolović, Radović, Mojović (od 85. Milutinović), Gagović (od 20. Ristović), Stanojević, Vladičić, Bonić (od 66. Ivanović), Ateljević.