Fudbaleri Mladosti savladali su Slogu iz Rakelića sa 1:0 u 24. kolu na regionalnom Zapadu. Ovim trijumfom izabranici trenera Branka Ponorca zacementirali su poziciju u sredini tebele sa 21. bodom, dok je Sloga u donjem dijelu sa 26 bodova.

Treba napomenuti da je domaćin igrao više od 50 minuta sa igračem manje, jer je isključen Benjamin Radivojević, ali to se i nije previše osjetilo na terenu. Gol odluke postignut je u 47 minutu, a strijelac je bio Stuapr. Prvo je kazneni udarac obranio Tica, ali lopta se ponovo odbija do Stupara koji pogađa za 1:0. Do kraja meča kotorvarošani su mogli još do kojeg pogotka, ali velike prilike propustio je Jurić, koji iz izglednih pozicija nije pogodio mrežu,  ajednom je zatresao prečku.

MLADOST (KV) – SLOGA RAKELIĆI 1:0 (0:0)

Strijelac: 1:0 Stupar (49). Stadion: FK Mladost. Gledalaca: 100. Sudija: Slaviša Jovanić (Prnjavor). Pomoćnici:  Dejan Milovac (Šipovo) i Dejan Stjepanović (Banjaluka). Delegat: Živko Keleč (Banjaluka). Kontrolor: Nedeljko Đerman (Čelinac). Žuti kartoni: Đurić, Jusić (Mladost), Tambić (Sloga). Crveni karton: Benjamin Radivojević (Mladost) u 40. minutu.

Mladost (KV): Kutić, Jusić, Đurić, Vučenović, Trifković, Tepić, Stupar, Drljača (od 67. Hadžiselimović), Radivojević, Jurić (od 88. Avdić), Maletić (od 80. Bašić).

Sloga Rakelići: Tica, Čačić, Kecman, Si. Objedović, Tambić (od 51. Kečan), Sa. Objedović, Stanković (od 51. Radanović), Dragić, Garić, Šodić, Torbica.