Radnik i Krupa podijelili su bodove u meču 4. kola “Lige za prvaka”!

Po viđenom na Gradskom stadionu, to je i napravedniji ishod ovog meča. najpravednije. Sve je riješeno za pet  minuta, jer su gosti iz Krupe na Vrbasu poveli u 64. minutu preko Balabanovića, a Radnik je do boda došao zahvaljujući Martinoviću.  Bilo je još nekoliko prilika na obje strane, ali se mreže nisu tresle. Igralo se fer i korektno, pa obje ekipe nastavljaju borbu za peto mjesto.

RADNIK – KRUPA 1:1 (0:0)
Strijelci: 0:1  Balabanović (64), 1:1 Martinović  (69). Stadion: Gradski. Gledalaca: 300. Sudija: Ermin Sivac (Zenica). Pomoćnici: Amir Kadić  i Muamer Čaušević (oba iz Sarajeva).  Delegat: Fahrudin Sinanović (Kalesija). Kontrolor: Salem Prolić (Sarajevo). Žuti kartoni: Radović, Mekić (Radnik), Vukotić, Fajić i Mirosavljević (Krupa).
Radnik: Lučić, Radović, Franić, Martinović, Zec, Mekić (od 78. Sušić), Hadžić (od 60. Bradonjić), Vasić, Peco, Glišić, V. Đurić.
Krupa: Fejzić, Galešić, Makitan, Glamočić (od 59. Dujaković), Nikolić, Balabanović (0d 75. Mirosavljević), Vukotić, Lukić (od 72 Fajić), Banović, Šamara, Aleksić.