Fudbaleri Sloge nastavili su sa uspješnim partijama, savladavši kod kuće Jedinstvo sa 2:0. Bio je to tvrd, čvrst duel, sa velikim brojem kartona, u kojem su se bolje snašli domaći fudbaleri, koji su tako došli do tri boda.

Izabranici Aleksandra Petreša do prednosti su došli u 62. minutu. Bila je to opasada gola Vasića, upućeno je nekoliko udaraca na gol tima iz Žeravice, gosti su to sve izblokirali, lopta dolazi do Nježića koji preciznim udarcem sa 13-14 metara pogađa gornji desni kut gola Jedinstva za 1:0.

Igra se rasplamsala, a pitanje pobjednika riješio je talentovani Janković, koji je uz pomoć nekoga iz odbrane gostiju matirao Vasića po drugi put za konačnih 2:0.

SLOGA S – JEDINSTVO 2:0 (0:0)

Strijelci: 1:0 Nježić (62), 2:0 Janković (77). Stadion: FK Sloga, Gledalaca: 100, Sudija: Vanja Ajder (Banja Luka), Pomoćnici: Bojan Panić i Mladen Đokić (Banja Luka).Delegat: Bojan Topić (Banja Luka). Žuti kartoni: Topalović, Ilić, Maletić, Ugren (Sloga S), Sanjicki, Ilić, Huskić, Ostojić (Jedinstvo). Crveni karton: Nemanja Kutić (Sloga) u 51. minutu.

Sloga: Cvijanović, Kutić, Maletić, Ilić, Devušić, Savić, Nježić, Zukanović, Topalović (od 61. Janković), Ugren (od 90. Malbašić), Grbić.

Jedinstvo: Vasić, Ostojić, Ilić, Ećimović, Perić (od 60. Milaković), Kumić (od 78. Hamzić), Zekonja, Huskić, Lazić, Sanjicki, Babić (od 83. Sadiković).