Fudbaleri srbačke Sloge su u kontrolnom meču savladali Obradovac sa 4:0.

Bila je to lepršava i dopadljiva igra domaće ekipe u kojoj su pokazali da se nalaze u odličnoj formi. Već u 8. minuti Sloga je povela, Nikola Kopanja je ubacio iz kornera, a Radan Zelenac se najbolje snašao u kaznenom prostoru i pogodio za 1:0. Domaći su povećali vodstvo u 34. minutu, Stefan Milojević je s desne strane po zemlji ubacio loptu u kazneni prostor, a Uroš Novaković je nespretno reagovao i poslao loptu u sopstvenu mrežu. Milojević i Kopanja su kreirali i treći gol koji je postigao Kopanja petom za spektakularan pogodak. Konačan rezultat utakmice postavio je Zlatko Grgec nakon odlične asistencije Nikola Malbašića.

SLOGA (S) – OBRADOVAC 4:0

Strijelci: 1:0 R. Zelenac 2:0, Novaković (autogol), 3:0 Kopanja, 4:0 Grgec. Stadion: FK Sloga Srbac.

Sloga (S): Smiljanić, Vasić, Zukanović, R. Zelenac, Rakić, I. Nježić, Grbić, Maletić, Milojević, V. Nježić, Kopanja. Još su igrali: G. Zelenac, Grgec, Milošević, Malbašić, Bogosavac.

Obradovac: Račić, Božić, Lovrić, Lukić, Novaković, Selak, Babić, Demo, Maletić, Daljević, Zrnić. Još su igrali: Bikić, Perić.