Fudbaleri Alfa Modriče stigli su do prve pobjede u drugom dijelu sezone. Pobijeđena je ekipa Omarske sa 2:1 i tako povećali šanse za opstanak u prvoligaškoj konkurenciji.

U 12. minutu Šoškić zatresa mrežu Omarske, a Guskić je, u 28. minutu, uduplao prednost i tako najavio da bodovi ostaju u Modriči. Gosti su uspjeli samo da ublaže poraz preko Stevića u 90. minutu.

ALFA MODRIČA – OMARSKA 2:1 (2:0)

Strijelci: 1:0 Šoškić (12), 2:0 Guskić (28), 2:1 Stević (90).

Stadion: “Dr Milan Jelić”. Gledalaca: 80. Sudija: Velibor Gigović (Gradiška). Pomoćnici: Branimir Đermanović (Čelinac) i Dejan Stjepanović (Banjaluka). Delegat: Goran Balaban (Banjaluka). Kontrolor: Budimir Mihajlović (Zvornik). Žuti karton: Zdjelar (Omarska). Crveni kartoni: Stefan Pljevaljčić (Alfa, 78), Dario Zdjelar (Omarska, 78).

Alfa Modriča: Ćuruvija, Mišić, Pljevaljčić, Radić, Mirza Hasičić (od 85. Miralem Hasičić), Stojanović, Šoškić, Božić, Ninković, Hara (od 85. Alizadeh), Guskić.

Omarska: Ml. Jokić, Ratković, Zdjelar, Da. Romanić, Panić, Grahovac, Anđić, Jaćimović, Stević, Vračar (od 42. Šunić), Đ. Rosić.