U poslednjoj utakmici 14. kola Područne lige Banjaluka, Šnjegotina je savladala Polet Krajišnik sa 3:1, i tako napravila iskorak ka gornjem dijelu tabele, jer sada se nalaze na 4. poziciji sa 23 boda, a njihov rival iz Dragočaja ima bod manje na petoj poziciji.

Domaćin je poveo u 45. minutu pogotkom Tepića, a prethodno je najstrožu kaznu za Šnjegotinu izveo Nemanaj Vujičić, Grković odbranio udarac, ali Tepić je bio najbrži i pospremio loptu u mrežu.

U nastavku susreta u rasponu samo od četiri minuta Letić i Nemanja Vujičić još dva puta pogađaju mrežu Polet Krajišnika i otklanjaju svaku dilemu kome će bodovi iz ovog duela, a Lovrić je u finišu utakmice samo ublažio poraz svoje ekipe.

ŠNJEGOTINA – POLET KRAJIŠNIK 3:1 (1:0)

Strijelci: 1:0 Tepić (45), 2:0 Letić (54), 3:0 N. Vujičić (58), 3:1 Lovrić (86). Stadion: “Tukovi”. Gledalaca: 50. Sudija: Mišo Mačkić. Pomoćnici: Dejan Stjepanović i Dejan Milovac. Delegat: Bojan Kalamanda. Žuti kartoni: Tepić (Šnjegotina), Lovrić (Polet Krajišnik).

Šnjegotina: Mitrović, Matijašević, Pejanić, Dubravac, N. Vujičić, S. Vujičić (od 60. Tomašević), Tepić (od 84. Prodanović), Radujković, M. Vujičić, Letić (od 77. Janković).

Polet Krajišnik: Grković, Tošić, Babić, S. Malešević, Vulić, Šikić, N. Malešević (od 68. Jokić), Lovrić, Vuković, Vasić (od 77. Ljubojević), Kalinić (od 46. Vuleta).