Derbi susret 24. runde Područne lige Banjaluka obilježio je duel u “Rosuljama” između novog šampiona Krajine i drugoplasiranog tima Šnjegotine! Gosti su slavili 0:1, i tako bar malo pokvarili slavlje Krajini, a viđen je dobar i otvoren fudbal, ali i dva jedanaesterca za domaćina, koje je čuvar mreže Šnjegotine Vladislav Peulić zaustavio, i tako odškrinuo vrata svom timu da dođe do trijumfa i tri boda.

I u Lazarevu dobra, ali i čudna utakmica. Omaldinac je na poluvremenu vodio sa 4:0 protiv Polet Krajišnika, ali gosti iz Dragočaja vraćaju se u igru za 20-ak minuta i smanjuju na 4:3. Ipak snage za potpuni preokret nije bilo.

OFK Banjaluka je došla do svog četvrtog boda u sezoni, i ponovo je žrtva bio Džaja! Istina, ovaj put posao im je bio olakšan jer domaćin, tim iz Vrbanje u ovom meču nastupio je samo sa devet fudbalera u protokolu, pa je i remi pravi podvig Glišićevog tima.

Identičan remi viđen je i u duelu Mladosti i Rekreativa (1:1), dok je Sloga Nektar nakon preokreta bila bolja od Vrbasa (3:1).