Fudbaleri Šnjegotine ponovo su lideri bundesligaškog karavana! U dramatičnoj utakmici punoj preokreta slavili su u Bronzanom Majdanu protiv Gomionice (2:3) i uz remi Rekreativa u Potkozarju, imaju bod prednosti u odnosu na rivala iz Česme!

Odlična fudbalska predstava, domaćin dobar, poveo u 10. minutu pogotkom Boška Batara, ali gosti do poluvremena preko Nemanje Vujičića prave preokret. Napadač Šnjegotine prvo pogađa u 39. minutu, a onda i iz penala u posljednjim trenucima prvog dijela igre.

U nastavku meča Gomionica preko Bubulja poravnava u 58. minutu. Igralo se otvorenog garda, na pobjedu, a veliko slavlje izabranicima trenera Slađana Peulića donio je Stefan Tepić u trećem minutu sudijske nadoknade. Dobra utakmica dva dobra rivala…..

GOMIONICA – ŠNJEGOTINA 2:3 (1:2)

Strijelci: 1:0 Batar (10), 1:1 N. Vujičić (39), 1:2 N. Vujičić (45 penal), 2:2 Bubulj (58), 2:3 Tepić (90+3). Stadion: FK Gomionica. Gledalaca: 50. Sudija: Bojan Marković. Pomoćnici: Srđan Landup (oba iz Banjaluke) i Miloš Gajić (Mrkonjić Grad). Delegat: Dragan Živković (Banjaluka). Žuti kartoni: Batar, Pejić, Bubulj, Savičić, Miričić (Gomionica), Radujković (Šnjegotina).

Gomionica: Savičić, Sa. Prerad, Sl. Prerad (od 74. Palačković), Mirčić, Miodragović (od 90+1 Đurić), Batar, M. Prerad, Panić, Gavranović, Vasiljević, Pejić (od 45. Bubulj).

Šnjegotina: Savić, Jovičić, Malić, Mitrović, N. Vujičić, Radujković (od 45. Pejanić), Popović, Vuleta (od 74. Tepić), Bjelošević, Vindžanović, Vulić.