Odlična utakmica na stadionu Džaje, i na kraju pobjeda Šnjegotine u sudaru sa OFK Spartakom 2013 (1:2), koja je tim Slađana Peulića vinula na lidersku poziciju! Šnjegotina poslije šest odigranih kola na bundesligaškim terenima ima 13 bodova, koliko i Karanovac, ali mnogo bolju gol razliku, dok su spartanci ostali na 12 bodova i sada su treći.

Gosti su poveli pogotkom Bjeloševića u 20. minutu. Lopta je ubačena polsije prekida u kazneni prostor domaćina, golman Višić nije baš najbolje intervenisao, a Bjelošević je glavom sproveo loptu u mrežu za 0:1.

Najljepši trenutak utakmice dogodio se u 77. minutu, kada je Dražen Vindžanović pogodio iz slobodnog udarca sa 20-ak metara donji desni ugao za 0:2.

Domaćin je uspio samo da dođe do počasnog pogotka u sudijskoj nadoknadi, a strijelac je bio Malešević iz penala.

OFK SPARTAK 2013 – ŠNJEGOTINA 1:2 (0:1)

Strijelci: 0:1 Bjelošević (20), 0:2 Vindžanović (77), 1:2 (90+3). Stadion: FK Džaja u Vrbanji. Gledalaca: 50. Sudija: Marko Erak (Krupa na Vrbasu). Pomoćnici: Srđan Landup i Boris Janković (oba iz Banjaluke). Delegat: Živko Nikolić (Čelinac). Žuti karton: Matijašević (Šnjegotina).

OFK Spartak 2013: Višić, Vođević, Kostić, Vučić (od 56. Malbašić), Ljubojević (od 75. Malešević), Vukelja (od 85. Miletić), Antonić, Banjac (od 75. Savić), Petrović (od 56. Glamočić), Gajanović, Jovanić.

Šnjegotina: Savić, Jovičić, Matijašević, M. Vujičić, N. Vujičić, Malić (od 81. Tepić), Pejanić, Maletić, Janković, Bjelošević, Vindžanović (od 85. Maljurić).