U nastavku doigravanja ” Lige za  prvaka” susret semberskih predstavnika završen je prema očekivanjima pobijedom Sloge iz Gornjeg Crnjelova rezultatom 2:0. Domaće Podrinje prema najavama pružilo je dostojan otpor.
Iskusnija ekipa gostiju je bila bolja kako u prvom tako i u drugom poluvremenu. Gosti su dobro otvorili utakmicu već u prvom minutu preko kapitena Komarčevića dolaze do prednosti, a iskusni Stokić  je  svojim prelijep golom iz slobodnog udarca  u nastavku ovjerio trijumf.
Gol Stokića pogledajte OVDJE
PODRINJE-SLOGA (GC) 0:2 (0:1)
Strijelci: 0:1 Komarčević (1), 0:2 Stokić (69). Stadion: FK Podrinje.  Gledalaca: 150. Sudija: Velibor Gigović (Gradiška). Žuti kartoni: Hadžić, J. Arnautović (Podrinje), Popović, Labović (Sloga GC).
Podrinje: Avramović, Zekić, Klasanović, Došlo (od 78. Purić), Đokić,  Vujić (od 86. J. Arnautović), Hadžić, M. Arnautović, Mulamustafić, Mehanović (od 68. Rakić), Soldatović.
SLOGA (GC): Bodiroga, Benović, Zlatković (od 79. Hadžikadunić), Stokić (od 75. Labović), Komarčević, Krmar, Jovanović, Mihailović, Mazić, Lazić (od 55. Ristić), Popović.