Fudbaleri Sloge su slavili u meču 22. kola protiv komšija iz Modriče sa ubjedljivih 4:0 i tako zadržali korak sa vodećim ekipama.

Već u 9. minutu, domaća ekipa stiže do vođstva i to autogolom mladog štopera Radulovića.

Gosti su odolijevali sve do 68. minutu, kada je mrežu golmana Ćuruvije zatresao nekadašnji fudbaler Modričana, Aleksandar Milaković za 2:0. Pobjedu su potvrdili: Stevanović u 74. i “rezervista” Starčević u 82. minutu.

SLOGA – ALFA MODRIČA 4:0 (1:0)

Strijelci: 1:0 Radulović (9, autogol), 2:0 Milaković (68), 3:0 Stevanović (74), 4:0 Starčević (82).

Stadion “Luke”, gledalaca: 100. Sudija: Stefan Maletić (Bijeljina), pomoćnici: Milan Dujaković i Gojko Crnobrnja (oba Banja Luka), delegat: Dejan Zdjelar (Omarska). Žuti kartoni: D. Knežević, Džaferović (Sloga).

SLOGA: V. Knežević, Hrubik, Dadić, Radić (od 46. Starčević), Stevanović (od 76. Božić), Milaković, Džaferović (od 76. Janjić), Šaula, D. Knežević (od 46. Marković), Šujić (od 46. Bilal), Ristić. Trener: Zoran Ćurguz.

ALFA MODRIČA: Ćuruvija, Radulović, Šakota, Mirza Hasičić (od 64. Cvijanović), Stojanović, Šoškić, Božić (od 83. Alizadeh), Ninković, Simić, Hara (od 83. Miralem Hasičić), Guskić. Trener: Mitar Lukić.