Fudbaleri Sloge od svojih navijača za ovu jesen oprostili su se pobjedom! I to nad Goricom (2:0), čime su izabranici trenera Simidžije na visokoj trećoj poziciji sa 27 bodova, dok Gorica dijeli šestu i sedmu sa 21 bodom.

Zaslužena pobjeda domaćina koji jer tokom svih 90 minuta kontrolisao igru, a pogađali su nesrećno autogol Jović u 4. minutu, te Nikola Jokanović u 69. minutu.

Gosti iz Šipova predstavili su se u dobrom izdanju, na kraju su zaslužili i pohvale, jer su svlačionicu ostavili u besprijekornom stanju, a da je susret prošao u fer i korektnom nadmetanju govori i broj kartona, jer nije ih ni bilo.

Domaći igrači po završetku meča tri boda i dobru jesen proslavili su sa najvjernijim navijačima, popularnim “Bitangama”.

SLOGA TRN – GORICA 2:0 (1:0)

Strijelci: 1:0 Jović (4, autogol), 2:0 Ni. Jokanović (69). Stadion: FK Sloga. Gledalaca: 100. Sudija: Bojan Džepina. Pomoćnici: Nemanja Pilipović i Nebojša Čiča (svi iz Prijedora). Delegat: Predrag Pajić (Šamac). Kontrolor: Joco Radić (Šamac).

Sloga Trn: Gašić, Grozdanić, Marjanović, Javorac, Stanković, Ivić, Kuruzović, Ni. Jokanović (od 69. Latinović), Galić (od 78. Ne. Jokanović), Vuković, Bates.

Gorica: Ilić, Topić (od 46. Prole), Čišija, Mitrić, Sakan, Sivonjić, Lacić, Malinović, Jović, Bogosavljević, Šobić.