Derbi 2. kola na regionalnom Istoku je pripao Slogi iz Gornjeg Crnjelova koja je golom Karamana u 15 minutu ostvarila novu pobijedu, ovaj put u Donjoj Trnovi protiv Partizana.

Domaćin je imao svoje prilike, pogotvo u posljednjih pet minuta, ali je odbrana gostiju bila sigurna.

Po završetku meča, kao po staroj tradiciji pedsjednik Sloge ekipu je odveo na večeru. Inače, tim iz Gornjeg Crnjelova ima dvije pobjede, uz gol razliku 10:0, i sada se okreću novom derbiju, kada na svom stadionu dočekuju Lokomotivu.

Partizan – Sloga (GC) 0:1 (0:1)

Strijelac: 0:1 Karaman (15). Stadion: FK Partizan, igrano bez gledalaca.  Sudija: Darko Petković. Pomoćnici: Damir Lazić (oba iz Brčkog) i Bojan Makarić (Bijeljina). Delegat: Milisav Dendić (Zvornik). Žuti kartoni: Lakić, Tomić, Sekanić (Partizan), Savić, Bajić, Karaman, Panić Trifković (Sloga).

Partizan: Živanović, Cvijetinović, Lakić, Marković M. Mihailović (od 59. Todorović), Tomić, Mitrović, Sekanić, D. Mihailović (od 73. Bogičević), Rikić, Gligorević.

Sloga (GC): Savić, Bajić, Pavić, Karaman (od 51. Trifković), Panić, Ružičić,(od 57. Maksimović), Miljković, Benović, Jokić, Marković, Lazić (od 84. Tojić).