Fudbaleri dobojske Sloge plasirali su se u četvrtfinale Kupa BiH!

U Modriči pod svjetlošću reflktora savladali su Igman (1:0) pogotkom Dejana Vidića iz jedanaesterca u sudijskoj nadoknadi, nekoliko trenutaka prije nego što je trebala penal lutrija odlučiti putnika među osam najboljih u najmasovnijem takmičenju.

Malo toga se vidjelo u ovom meču, po neka šansa na obje strane, nešto konkretnija Sloga, koja je najbolju priliku propustila u 52. minutu kada je udarac Nikolića zaustavila prečka. Sve do tog šestog minuta nadoknade, kada je lopta pogodila u ruku Čubrila, a glavni sudija Perić bez razmišljanja pokazao na bijelu tačku, činilo se da će mreže mirovati.

Poslije meča trener Igmana Edis Mulalić imao je šta da kaže Danijelu Periću za arbitražu na ovom meču. S druge strane u Slogi mogu i moraju biti zadovoljni jer gotovo bez igre, prošli su dalje, za sada jedini klub iz Republike Srpske, kojem je to pošlo za nogom. Pridružiće im se Borac ili Zvijezda 09.