Karanovac je debitovao na svom stadionu popularnoj “Šljunkari” na drugoligaškom Zapadu i upisao siguran trijumf protiv trnske Sloge (3:0) i kada se tome doda onaj od prije sedam dana u Žeravici, onda slika ovog ligaša iz predgrađa Banjaluke izgleda poprilično ružičasto!

Bio je domaćin bolji tokom svih 90 minuta igre, iako su gosti na poluvrijeme lako mogli sa prednosti, jer je Pupovac u 45. minutu odbranio jedanaesterac Tepiću.

U nastavku na terenu samo jedan tim! Igrao se 53. minut kada je Aleksić idealno centrirao, a Tomičić udarcem glavom uz pomoć stative savladao Bekića za 1:0. U 67. Minutu zaustavljen je u prodoru Grujić, sudija Lazić pokazuje na bijelu tačku, a siguran realizator za 2:0 bio je Aleksić. Konačan rezultat postavlja Milosavljević u 81. Minutu. Bila je to sjajna kontra, 6:2, i napadaču Karanovca nije bilo teško da loptu sprovede u mrežu.

KARANOVAC – SLOGA (T) 3:0 (0:0)

Strijelci: 1:0 Tomičić (53), 2:0 Aleksić (67, penal), 3:0 Milosavljević (81). Stadion: „Šljunkara“. Gledalaca: 150. Sudija:  Siniša Lazić. Pomoćnici: Bojan Panić i Zoran Radaković (svi iz Prijedora). Delegat: Predrag Pajić (Šamac). Kontrolor: Joco Radić (Šamac). Žuti kartoni: Banović, Šteković (Karanovac), Tepić (Sloga).

Karanovac: Pupovac, Babić, Tomičić (od 82. Dubravac), Milošević, Aleksić, Vuković, Milosavljević, Grujić (od 76. Bojanić), Banović, Đukarić (od 73. Dedić), Šteković.

Sloga (T): Bekić, Jarić, Savičić, Kojić, Tepić (od 60. P. Travar), G. Travar, Đaković (od 73. Radaković), Ivić, Savić, Grozdanić, Milinović (od 60. Kukić).