Fudbaleri Slavena iz Dobrljina, člana Područne lige PFS Prijedor, plasirali su se u polufinale Kupa RS eliminisavši Mladost iz Velike Obarske sa 2:1, a pobjedonosni gol postigao je Rajlić u drugom minutu sudijske nadoknade.

Poveli su domaćini preko Gligića u 54. minutu, da bi iskusni Jevtić izjednačio u 65. minutu. U finišu utakmice, Rajlić je postigao gol za veliko slavlje igrača i navijača Slavena.

Fudbaleri Slavena ostvarili su istorijski uspjeh plasiravši se u polufinale, a da li će moći i do finala, znaće se na proljeće kada se nastavlja kup takmičenje.

SLAVEN – MLADOST 2:1 (0:0)

Strijelci: 1:0 Gligić (54), 1:1 Jevtić (65), 2:1 Rajlić (90).

Stadion: FK „Slaven“ u Dobrljinu. Gledalaca: 100. Sudija: Dragan Žarić (Kotor Varoš). Žuti kartoni: Rajlić (Slaven), Cvjetinović, Krezović, Sladoje, Borenović, Jevtić (Mladost).

SLAVEN: Drljača, Radić, Gligić (od 58. Popović), Kolundžija, Kostić, Jovanić, Bijeljac, Rajlić, Jelisavac, Babić. Trener: nema.

MLADOST: Đorđić, Cvjetinović, S. Panić, Krezović, Mičić, Sladoje, Borenović, Simeunović, B. Panić, Jevtić, Čordić (od 87. Milunović). Trener: Boško Tonković.