Omladinci Krupe nastavljaju sa odličnim partijama u juniorskoj Premijer ligi BiH. Nakon poraza kod kuće od Zvijezde, identičnim rezultatom slavili su na gostovanju kod Širokog Brijega (1:2), pa sada nakon četiri kola imaju tri pobjede i devet bodova.

Odlična partija izabranika Nenada Studena koji su još jednom pokazali da i te kako imaju kvaliteta. Domuzin je načeo mrežu širokobriježana u 36. minutu, da bi domaćin propusti priliku da realizuje jedanaesterac u 42. minutu, a loš izvođač je bio Marušić.

Ipak, u nastavku meča Knežević donosi izjednačenje u 69. minutu, ali Nikola Ševarika samo tri minuta kasnije donosi svom timu još jedan vrijedan trijumf. Ovo je Ševariki već četvrti pogodak ove sezone, u svakom meču do sada upisao se u listu strijelaca.

ŠIROKI BRIJEG – KRUPA 1:2 (0:1)

Strijelci: 0:1 Domuzin (36), 1:1 Knežević (69), 1:2 Ševarika (72). Igralište: SC “Musa-Karačić.  Gledalaca: 50. Sudija: Antoni Bandić (Grude). Pomoćnici: Amer Macić i Jure Musa (oba iz Mostara). Delegat: Vladimir Glavaš (Drinovci). Žuti kartoni: Ratković, Vučkić, Šipovac (Krupa).

Široki Brijeg: Slišković, Dadić, Marčinko (od 46. K. Markota), Knežević, Marušić, Dumančić (od 54. Medić), Pušić (od 54. A. Markota), Bešlić (od 68. Marić), Leko, Ćosić, Biač.

Krupa: Ratković, Babić, Vučkić, Čivčić, Gvozdenović, Šipovac (od 90. Dubočanin), Avdić (od 81. Berak), Domuzin, Mrđa (od 68. Radanović), Jusić, Ševarika.