Fudbaleri Jedinstva i Ljubića odigrali su neriješeno 1:1 i tako podijelili bodove u 5. kolu Prve lige RS.

Jedinstvo je stiglo do prednosti u 21. minutu preko Šera u 21. minutu. Očekivalo je da Brčaci stignu do druge prvenstvene pobjede i tako stignu do nova tri boda, ali njihove želje pokvario je iskusni Danko Segić pogotkom u 86. minutu.

Do kraja su domaći pokušali da ponovo stignu do vođstva, ali bezuspješno, pa je bod otišao za Prnjavor.

U narednom 6. kolu, Jedinstvo putuje na gostovanje u Janju, dok će Ljubić kod Slavije u Istočno Sarajevo.

JEDINSTVO – LJUBIĆ 1:1 (1:0)

Strijelci: 1:0 Šer (21), 1:1 Segić (86)

Stadion: FK “Lokomotiva” u Brčkom. Utakmica igra bez publika. Sudija: Marko Domazet (I. Ilidža). Pomoćnici: Željko Čelica (K. Dubica) i Bojan Eremić (Prijedor). Delegat: Mile Spasojević (Bijeljina). Žuti kartoni: Torlaković, Zekić, Subotić, Živanović, Buljubašić (Jedinstvo), Bosnić, Novaković (Ljubić). Crveni karton: Velibor Trivičević (fizioterapeut Ljubića, 77).

JEDINSTVO: Vukadinović, Živanović, Đurđić, Đokić (od 34. Subotić), Mitrović, Macanović, Božić (od 60. Zekić), Šer, Torlaković, Buljubašić, Kesić. Trener: Zoran Brković.

LJUBIĆ: Vuković, Žižak, Jagodić (od 63. Jugović), Segić, Mrzić (od 63. Subić), Mušić (od 83. Amidžić), Novaković, Todorić, Bosnić, Komlenović, Dtača. Trener: Nikola Zeljković.