Po veoma teškim vremenskim uslovima odigrano je posljednje 15. kolo regionalnog “centra”. Skugrić je jesenji prvak, a pratioci u borbi za viši rang biće Naša krila i Željezničar. Na začelju, žestoka borba za opstanak slijedi Zvijezdi, Hajduku iz Batkuše, Hajduku iz Kožuha, Vučijaku i Ukrini.

Skugrić je sa visokih 7:0 pobijedio Crkvinu, Naša krila su odigrala neriješeno u Stanarima, Omladinac je bio bolji od Ukrine, dok je Željezničar odnio bodove iz Majevca.

U Dugom Polju, utakmica je prekinuta u 26. minutu. Gosti iz Rudanke su stigli na ovo gostovanje sa samo osmoricom fudbalera, a već u 5. minutu, kapiten Nešković je zbog psovanja glavnog sudije Marka Maksimovića dobio crveni karton, da bi u 26. minutu, jedan igrač se povrijedio, pa je sudiji preostalo da prekine utakmicu.

U komšijskom derbiju, u Batkuši, malobrojna publika je vidjela pravu goleadu. Ono što je interesantno da su obje ekipe nastupile sa po deset igrača. Ozren i Trebava uknjižili su vrijedne bodove na domaćem terenu.