Na Gradskom stadionu u Gradišci  Kozara je pokazala vrlo dobru igru i savladala Drinu iz Zvornika sa 2:0.

Da imaju sam jedan cilj, a to je samo pobjeda nad gostima iz Zvornika pokazali su fudbaleri Kozare već od prvog minuta kada su krenuli sa centra. Već u 2. minutu šut isprobava Stjepanović, da bi isti igrač u 5. minutu nakon što je srušen Glišić pokušao i iz slobodnog udarca, ali isprečio se živi zid igrača Drine. U 9. minutu, nakon odličnog prodora Bunića sa desne strane, na loptu natrčava Novaković i dovodi Kozaru u vođstvo od 1:0. Samo dva minuta kasnije u šansi je Glišić, nakon prodora po lijevoj strani, ali golman Drine Bogićević izbacuje loptu u korner. Redaju se napadi Kozare, pokušava Jandrić, a nešto zatim poslije dodavanja Novakovića zamalo neprecizan je Radoja. U 28. minutu Radoja kreće sam pred Bogićevića, ali ga na sedamnaest metara ruši Jokić i sudija Gogić mu pokazuje crveni karton i Drina ostaje sa deset igrača na terenu. U 36. minuti odličan šut Jandrića, ali brani Bogićević, vjerovatno  najbolji pojedinac Drine, koja prvi pokušaj ka golu Kozare ima u 38. minuti preko Markovića, ali Ilić lako hvata taj pokušaj. Do kraja poluvremena bilježimo pokušaje Radoje i Šakića, ali bez promjene rezultata i na odmor se odlazi minimalnim vođstvom Kozare.

Drugo poluvrijeme počinje mirnije, ali ne odustaju fudbaleri Kozare od napadačke igre. U 54. minuti nakon kornera odlično skače Kondić i glavom postiže gol za vođstvo od 2:0. Samo nekoliko minuta kasnije Bunić odlično pronalazi Glišića koji šutira glavom zamalo pored gola. Šut isprobava i Paštar, a ponovo Glišić odlično šutira glavom, loptu da ne uđe u gol krajnjim naporom spašava Bogićević. Nekoliko minuta traje pritisak Kozare, pokušavaju zaredom Glišić, Novaković, Radoja, Paštar, ali uspješno se brane gosti iz Zvornika. Pokušavaju Šakić i Radoja šutevima iz daljine, ali se rezultat do kraja utakmice ne mijenja i fudbaleri Kozare potpuno zasluženo dolaze pobjede.

KOZARA – DRINA (Z) 2:0 (1:0)

Strijelci: 1:0 Novaković (9), 2:0 Kondić (54). Stadion: Gradski. Gledalaca: 150. Sudija: Slavoljub Gogić. Pomoćnici: Đorđe Grubačić i Nemanja Vujadin (svi iz Istočnog Sarajeva). Delegat: Goran Mikanović (Prijedor). Kontrolor: Momir Širko (Banjaluka). Žuti kartoni: Šakić, Glišić (Kozara), Ilić, Ninić (Drina). Crveni karton: Miloš Jokić (Drina) u 29. minutu.

Kozara: Ilić, Raspudić, Šakić (od 80. Petković), Radoja, Glišić, Jandrić, Novaković (od 86. Kremenović), Bunić, Stjepanović, Kondić (od 89. Petrović), Paštar.

Drina (Z): Bogićević, Trifković, Jevtić,Ilić (od 67. Krstić), Mitrović, Blagojević (od 37. Grahovac), Marković (od 76. Spasojević), Stupar, Jokić, Molerović, Ninić.