Dobra fudbalska predstava u Šamcu, dosta uzbuđenja, šest pogodaka i na kraju trijumf Borca nad Jedinstvom iz Žeravice (4:2).

Sve je krenulo u 21. minutu, kada je Zurapović zaustavljen na nedozvoljen način, a Ozren Perić lako to sa “kreča” pretvara u 1:0. Ipak, gosti samo četiri minuta kasnije dolaze do izjednačenja. Poslije prekida Škorić je najsnalažljiviji i glavom šalje loptu u mrežu za 1:1. Opet nekoliko minuta kasnije, tačnije u 31. minutu novo vodstvo Borca! Stokić je asistirao Susakoviću kojem nije bilo teško da pogodi za 2:1. Gosti još jednom dolaze do izjednačenja, i to u 67. minutu i opet glavom, ali ovaj put na pravom mjestu je Šerval. Ali već u narednom napadu trese se mreža Đakušića. Stokić do Čauševića, i to je 3:2, a konačan rezultat postavlja svojim drugim pogotkom Susaković.

Ovim trijumfom Borac se probio na drugu poziciju sa 25 bodova, dok je Jedinstvo peto sa dva boda manje.

BORAC (Š) – JEDINSTVO 4:2 (2:1)

Strijelci: 1:0 O. Perić (21, penal), 1:1 Škorić (25), 2:1 Susaković (31), 2:2 Šerval (67), 3:2, Čaušević (68), 4:2 Susaković (76). Stadion: Gradski, igrano bez publike. Sudija: Nemanja Davidović. Pomoćnici: Miloš Kovačević (oba iz Prijedora) i Dragan Rajlić (Novi Grad). Delegat: Branko Tripić (Prnjavor). Kontrolor: Duško Bundalo (Laktaši). Žuti kartoni: Ćosović, Susaković, Stokić, Galešić, O. Perić, Čeliković (Borac), Kondić, Ristić, Škorić, Behara (Jedinstvo).

Borac (Š): Đurić, Stokić(od 89. Majić), Ilić, Ćosović (od 83. Marčeta), O. Perić (od 74. Dujmušić), Galešić, Z. Perić, Bijelić, Zurapović, Susaković (od 89. Maslić), Čaušević (od 74. Čeliković).

Jedinstvo: Đakušić, Stjepanović, Pucarević (od 89. Budimović), Šervel, Ristić (od 90. Hamzić), Škorić, Kukić (od 81. Bakić), Petrović, Behara, Kondić, Malbašić.