Proleter je pružio dobru igru posebno  u drugom dijelu i pala je i Romanija (4:2), koja je ostavila solidan dojam,  ali je bila nemoćna pred silnim Proleterom.

Domaćin najavljuje juriš u gornji dio tabele. Stvoreno je mnogo prilika posebno u prvom dijelu kad su gosti imali i mnogo sreće.

Utakmica je bila otvorena do samog finiša, gosti sa Pala imali su aktivan rezultat do finiša meča, ali briljirao je trostruki strijelac Danijel Ružičić, pa su bodovi na kraju ostali u Dvorovima.

Pored šest pogodaka viđeno je čak osam kartona, od toga po jedan crveni na obje strane.

PROLETER – ROMANIJA 4:2(2:1)

Strijelci: 1:0 A.Maksimović (11, penal), 1:1 Čvoro (31, penal), 2:1 Ružičić  (34), 2:2 Blagojević (60), 3:2 Ružićić (77), 4:2 Ružičić (84). Stadion: FK Proletera. Gledalaca: 100. Sudija: Bojan Pejić (Sokolac).  Pomoćnici: Rade Aćimović (Zvornik) i Dragoslav Pljevačić (Rogatica). Delegat: Mirko Duvnjak (Rogatica). Kontrolor: Miodrag Novaković (Brčko). Žuti kartoni: Mrkajić, Vlačić, Arnautović, Jović (Proleter), Pandurević, Živković, Blagojeviić (Romanija). Crveni kartoni: Nikola Vlačić (Proleter) u 81. minutu, Njegoš Baričanin (Romanija) u 45. minutu.

Proleter: Stanković, Omerbegić, Mrkajić, Pavlović (od 71. Sekulić), Vlačić, Bogdanović (od 46. Mujić), Ružičić (od 90.  Simeunović), Maksimović (od 79. Lakić), Jevtić, Arnautović, Lj. Jović.

Romanija: Jokić, Lazić (od 82. Simanić), Čvoro, Maljukan, Košarac, Lukić, Pandurović, Živković (od 46. Terzić), Blagojević, Baričanin, Koroman.