U utakmici 9 kola “lige za prvaka” RS, Podrinje je u Janji poraženo od Rudara Prijedora sa 4:2 ali će zadržati  drugo mjesto što je i najveći uspjeh u istoriji kluba. Janjarci su se malo i umorili, a ovo je revanš Prijedorčana za  poraz na svom terenu. Zanimljivo da je Podrinje meč završilo sa dva igrača manje, jer su crvene kartone dobili Sajtanović i Bodiroga.

PODRINJE – RUDAR PRIJEDOR 2:4 (0:1)
Strijelci:0:1 Lolić (37), 1:1 Došlo (48), 1:2 Lolić (66), 1:3 Ćatić (83), 2:3 Vučić (88), 2:4 Jaćimović (90, penal). Stadion: FK Podrinje. Gledalaca: 200. Sudija: Dragan Mejakić (Banja Luka). Žuti kartoni: Sajtanović, Vujić (Podrinje), Vojinović,Gavranović (Rudar Prijedor). Crveni kartoni: Muhamed Sajtanović (Podrinje)  u 52. minutu,  Boriša Bodiroga (Podrinje) u 90 minutu.
PODRINJE: Bodiroga, Barjektarević (od 46. Vučić), Arsenović, Redžić (od 58.  Pavić), Đokić, Arnautović, Janjić, Došlo (od 58. Vujić), Sajtanović, Kraišnik, Marković.
RUDAR PRIJEDOR: Šarac, Malović, Vijinović, Petrović, Kuridža (od 56. Šakić), Lolić, Ćatić (0d 89. Rokvić), Jaćimović, Gavranović, Popović (od 67. Malinović), Marić.