U prvoj utakmici 12. kola, BSK je na “Čairama” savladao vodeću Slobodu iz Novog Grada sa 2:0. Sve je bilo riješeno u prvih 20 minuta, kada su postignuta oba pogotka.

Najprije je golmana gostiju Krupića savladao Mrđan u 9. minutu, da bi u 20. minutu Trivan “ovjerio” pobjedu.

Gosti su od 68. minutu ostali sa desetoricom, jer je Ljuban Antonić dobio drugi žuti karton.

BSK – SLOBODA 2:0 (2:0)

Strijelci: 1:0 Mrđan (9), 2:0 Trivan (20).

Stadion: “Čaire”. Gledalaca: 200. Sudija: Slađan Lazarević (Petrovo). Žuti kartoni: Trivan, Savić, Milić (BSK), Vranešević (Sloboda).

BSK: Vuković, Jekić, Milić, Bursać, Savić, Trivan, Milojević (od 89. Jović), Banjac (od 78. Knežić), Dujaković (od 90. Simić), Mrđan, Damjanović.

SLOBODA: Krupić, Bajraktarević (od 46. Žujić), Tica, Ćulibrk (od 38. Savanović), Brkić, Antonić, KOvačević (od 75. Babić), Elijazović, Vranešević, Mijić, Vujčić.